G-Roy

G-Roy to historia Janka, młodego chłopaka pochodzącego ze wsi, próbującego żyć i robić karierę w Warszawie. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość, po której niechętnie wraca w rodzinne strony, gdzie rozpoczyna się jego przygoda. Stary mędrzec, dziewczyna, lokalna grupa opryszków, nielegalny handel bimbrem a pośrodku tej niecodziennej historii nasz bohater, szukający własnej tożsamości, odwagi i miejsca w życiu.
Historia Janka jest przykrywką do opowiedzenia o „12 etapach wyprawy bohatera”. Etapach które są rezultatem prac badawczych Josepha Campbella, opublikowanych w książce „Bohater o tysiącu twarzy”. Książka ta została przełożona przez Christhopera Voglera na poradnik dla scenarzystów i stała się fundamentalnym elementem wielu hollywoodzkich produkcji, w szczególności tzw. kina nowej przygody, kina którego nie robi się już jak kiedyś.

ZOBACZ TRAILER:

OBSADA:

Ewa Ampulska – Urodzona w Pruszkowie. Absolwentka Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich w Warszawie oraz Akademii Praktyk Teatralych w Gardzienicach.
Przez sześc lat trenowała akrobatykę sportową. W ramach treningów uczęszczała na zajecia taneczne (balet i tanec nowoczesny). W pózniejszym okresie brała udział w warsztatach z kontakt improwizacji i świadomości ciała.
W 2009 roku w Warszawie razem z Andre de la Cruz, założyła Teatr Epifania.
W 2005 roku zagrała w spektaklu: Wariacje damskie czyli Zielony Gil – w reżyserii Piotra Kozłowskiego – który zdobył głowną nagrodę w XIV Konkursie Teatrów Ogródkowych w Warszawie. Od 2004 roku współpracuje z Teatrem Academia, gdzie występuje w sztukach autorskich Romana Woźniaka: Nieprzemijające uroki zachodów słońca, Lament Malinowy, Za siedmioma chmurami. W Gardzienicach gra w Ifigenii Cygańskiej – spektaklu powstałym pod opieką artystyczną Włodzimierza Staniewskiego. Grała w kilku filmach fabularnych ( m.in.: Niedosyt Daniela Strehlaua;Spotkanie M. Sory) i serialach (Klan, Kryminalni, Plebania).

Piotr Cyrwus – Urodzony 20 czerwca 1961 roku w Nowym Targu. Wybitny aktor filmowy i teatralny. Ukończył PWST w Krakowie. Współpracował z Teatrem im. S Jaracza w Łodzi, Teatrem STU w Krakowie, ostanio związany z Teatrem Polskim w Warszawie.
Twórca wielu kreacji teatralnych i filmowych. Znany m.in. z filmów: PAN TADEUSZ, EKSTRADYCJA 2, LISTA SCHINDLERA.
Największą „popularność” przyniosła mu – kultowa w niektórych kręgach ;) – rola Ryszarda Lubicza w serialu „KLAN”.

Radosław Mazur – Aktor i pedagog. Ukończył Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich i animację społeczno – kulturalną na UW.
W przeszłości związany m.in. z Teatrem na Woli im. Tadeusza Łomnickiego. Obecnie aktor Teatru Improwizacji AFRONT, prezes Fundacji „Szafa Kultury” oraz ‚pan od teatru’ w wielu placówkach kulturalnych i oświatowych.
W życiu prywatnym… miłośnik absurdu i zabaw językowych wiecznie szukający czasu na odpoczynek.

Grzegorz Jarek – Skończył Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich. Aktor TEATRU XL w Warszawie

Sebastian Kucia – Urodzony w 1990 roku. Skończył Szkołę Aktorską Haliny i Jana Machulskich w roku 2013. Aktualnie student I roku Terapii i wspimagania rozwoju na Wydziale Pedagogiczbym UW. Znak bliźniąt.

Michał Hołub – Urodzony w 1988. Słuchacz Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich. Uzależniony od kinematografii.

Michał Wojciula –  Do tej pory zagrał m.in. w: „1920 Bitwa warszawska”, „Jak się pozbyć cellulitu”, „Dom nad rozlewiskiem”, „Wojna żeńsko-męska”, M jak Miłość”, „Barwy Szczęścia”, „Hotel 52”, „Klan”, „Samo życie”, „Plebania”, „Linia życia”, „Usta usta”, „Na Wspólnej”, „Yuma”, „Na dobre i na złe”, „Kobieta+drzewo”, „Krew z krwi”, „Prawo Agaty”, „Moje miejsce we śnie”, „Iron cloud”. Uczestniczyłem również w realizacji: „W ciemności”, „Czas honoru”, „Dzień Kobiet”, „Na dobre i na złe”, „Prosto w serce”, „Przepis na życie”, „Ludzie Chudego”, kilku pracach dyplomowych, teledyskach i reklamach. Wraz z grupą przyjaciół tworzą teatr.

W pozostałych rolach i epizodach pojawili się na ekranie, aktorzy TEATRU POKOLEŃ z SIENNICY RÓŻANEJ:

TWÓRCY:

Reżyseria i montaż: Tomasz Jan Brzyszko
Scenariusz: Jacek Kramarski, Tomasz Jan Brzyszko
Zdjęcia: Marcin Banasiak
Ostrzyciel: Jan Sadowski
Dźwięk: Jakub Piekarczyk
Muzyka: LKS, Maksymilian Bereza
Scenografia: Barbara Ferlak, Natalia Maciejewska
Czytał: Tomasz Knapik
Charakteryzacja: Anna Króżel
Kierownictwo produkcji: Katarzyna Deputat, Tomasz Jan Brzyszko
Kierownictwo planu: Jacek Kramarski, Agnieszka Matyka
Mistrz oświetlenia: Michał „LARRY” Kruk
Światło: Heliograf
Kran/slider: MPB Studio
Grafika: Karol Bereza
Fotosy: Bartek Ciesielski

SPONSORZY I PARTNERZY PRODUKCJI:

Bank Spółdzielczy Krasnystaw
Fundacja Tumult
FIXAFILM
Aneta Podleś – Hurtownia zniczy i świec Warszawa
Urząd Gminy SIENNICA RÓŻANA
STAROSTWO KRASNYSTAW
Urząd Miasta KRASNYSTAW
Urząd Gminy GORZKÓW
Krasnostawski Dom Kultury
Nadleśnictwo Krasnystaw